دستگاه حضور و غياب
راه اندازی فروشگاه اینترنتی دستگاه حضور و غیاب رسا

برای اولین بار در کشور فروشگاه تخصصی حضور و غیاب با خدمات نوین راه اندازی شد.

 

توصیه ما به شما قبل از اقدام به خرید, برقراری ارتباط با همکاران ما در بخش فروش و انجام مشاوره میباشد

 

با توجه به رشد کشور و توسعه و پراکندگی واحد های اداری , تولیدی , خدماتی و …. گروه مهندسی رسا با راه اندازی فروشگاه آنلاین دستگاه حضور غیاب , آماده ارائه انواع دستگاه های حضور و غیاب به روز دنیا می باشد.

خرید بهترینها حق هر انسان است , پس قبل از هر انتخابی کاملا تحقیق کنید و پس از مقایسه بهترین را برگزینید ,  پس در نهایت آنچه تعیین کننده سطح کیفی هر کالا را در بازار مصرف میباشد چیزی جز برآیند نظرات و بازخوردهای مصرف کننده گان آن کالا نخواهد بود.

واحد بازرگانی و فروش گروه مهندسی رسا

انجام مشاوره و دریافت اطلاعات کامل دستگاه حضور و غیاب قبل از خرید , از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان بخش فروش توصیه ما به همه شما عزیزان میباشد که شامل دریافت کاتالوگ , عکس وجدول اطلاعات فنی دستگاه های حضور و غیاب و لیست قیمت انواع دستگاه حضور غیاب میباشد. ما از ابتدا , یعنی زمان تصمیم گیری شما برای انتخاب دستگاه حضور و غیاب مناسب , تا انتها یعنی زمان نصب و راه اندازی در کنار شما هستیم و به خاطر اعتمادی که به ما کرده اید خود را مسئول و پاسخگو میدانیم.

هموطن گرامی ما به این اصل معتقدیم و توصیه ما به شما این است که قبل از خرید هرگونه کالا , مخصوصا دستگاه حضور و غیاب تحقیقات لازم را بعمل آورده و البته این وظیفه هر فروشنده است که تا حصول نهایی اطمینان شما تمامی توان و داشته های خود را به کار گیرد و بهترینهای خود را عرضه کند و در نهایت نتیجه برای همه رضایت بخش خواهد بود و اینگونه میشود که همگی به صورت روز افزون شاهد افزایش کیفی محصول و خدمات خواهیم بود.لذا در این رایطه همکاران ما در بخش بازرگانی و فروش گروه مهندسی رسا مشتاقانه آماده ارائه هرگونه اطلاعات و انجام مشاوره در خدمت شما عزیزان بوده و آماده اند که در یک تعامل دوجانبه بستری مناسب برای کسب نهایت رضایت شما فراهم آورند. به همین دلیل با کمال افتخار بی صبرانه منتظر تماس شما برای انجام امور مشاوره قبل از خرید انواع دستگاه حضور و غیاب و سایر محصولات میباشیم , ضمنا در صورت نیاز به دریافت لیست قیمت و یا هرگونه فاکتور و پیش فاکتور در این زمینه مورد را به همکاران ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد … با احترام فراوان

(0) نظر
برچسب ها : دستگاه حضور و غیاب - دستگاه حضور غیاب - فروش اینترنتی
دستگاه های حضور و غیاب چیست؟!

سیستم حضور و غیاب چیست ؟ سیستم حضور و غیاب شامل مجموعه ای از سخت افزار ها و نرم افزارهای متنوع جهت کنترل تردد پرسنل در سازمانها، ادارات، ارگانها، شرکتها، کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی مختلف با اهداف زیر می باشد:   ۱- شناسایی افراد مجاز برای ورود و خروج ۲- ثبت رکورد ورود و خروج افراد در سخت افزارهای مرتبط ۳- انتقال رکوردها از حافظه داخلی دستگاهها به نرم افزارهای گزارش دهی ..

سیستم حضور و غیاب چیست ؟

دستگاه حضور و غیاب شامل مجموعه ای از سخت افزار ها و نرم افزارهای متنوع جهت کنترل تردد پرسنل در سازمانها، ادارات، ارگانها، شرکتها، کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی مختلف با اهداف زیر می باشد:

۱- شناسایی افراد مجاز برای ورود و خروج

۲- ثبت رکورد ورود و خروج افراد در سخت افزارهای مرتبط

۳- انتقال رکوردها از حافظه داخلی دستگاهها به نرم افزارهای گزارش دهی مربوطه

۴- گزارشگیری از موارد اداری مربوط به حضور افراد

۵- ارائه خروجی مناسب جهت برنامه حقوق و دستمزد برای محاسبه دریافتی ماهانه شخص

 تنوع دستگاهها، بر اساس روشهای شناسایی افراد، روشهای انتقال رکوردها به نرم افزار و مشخصات کاربردی دستگاه ها میباشد.


روشهای شناسایی افراد توسط
دستگاه حضور غیاب :

* تشخیص چهره

* اثر انگشت

* انواع کارت یا تگ

* کلمه عبور (Password)

 

روشهای انتقال رکوردهای تردد به نرم افزار:

::: پورت شبکه TCP/IP

::: شبکه RS485

::: پورت سریال RS232

:::  پورت USB

::: ارتباط اطلاعات بین دستگاه و کامپیوتر از طریق حافظه (Flash (Cool Disk از طریق پورت USB دستگاه


جهت دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.rasacorporation.com

(0) نظر
برچسب ها :دستگاه حضور و غیاب - دستگاه حضور غیاب
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396
موضوعات
بدون موضوع (2)
صفحه ها
فیدها
دوستان
دستگاه حضور و غیاب دستگاه حضور غیاب استخدام کاریابی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 65
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 0
X